sobota 19. července 2014

   Videa
 čaw lidičky, chci vás upozornit že teď asi měsíc nebudou vycházet videa. Proč??????? Protože se ukázalo že můj mobil na který natáčím není vodotěsný a s mojí šikovností mi vypadl z kapsy do vany? Momentálně leží rozložený na stole a suší se (ale asi už fungovat nebude):(. Kdyby jste chtěli vědět co mám za mobil tak je to Sony Xperia E v bílé barvě.
takže čus :(

středa 9. července 2014

 Infooooo
 čaw lidi omlouvám se ale teď budou výcházet videa asi 1 za týden protože nemám čas, jsem brutálně ospalá atd.
Videa taky budou asi FULL HD protože budu kupovat nový foťák kdyžtak udělám un boxing. Pokud by vás zajímalo o jaký foťák se jedná tak je to NIKON L 830 BLACK a měl by mít redukci rozmazání pohybu, full hd video, 34x zoom, 16 mpix, hybridní 5-osová stabilizace obrazu, funkce Dynamic Fine Zoom atd.
Měla jsem pro vás připravený YouTube Challnge s Lolitou ale It´s not good for YT :(
Zatím ahoj                                                        Sajslice



neděle 29. června 2014

Ahoj prosím poradíte mi něakou hru ze které bych mohla natočit Lat´s play ? prosím                čus bus
 K YouTube
 Ahoj, založila jsem FB fanPage k youtube kanálu. https://www.facebook.com/pages/Sajslice-on-the-street/688852931195592?ref=hl až tady bude asi 100 like tak udělám prank call battle nebo něakou challenge a natočím to na youtube. čus bus

                                                                 omluva

Ahoj omlouvám se že v poslední době nejsou moc videa.
Znáte to jsou prázdniny a já si je chci užít naplno, takže videjko bude nejspíš zítra nebo pozítří s Lolitou. Ještě jednou se moc omlouvám a zatím čus bus.

sobota 21. června 2014

Informace o blogu

                                       




Tento blog je doplňující k mému YouTube kanálu. Budu zde upozorňovat na nová videa, a doplňovat něco co jsem neřekla ve videu. Videa se budu snažit vydávat každý druhý den (někdy i méně).
můj youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCJAcWvfF-EFGKT97vgPtg4A