neděle 29. června 2014

Ahoj prosím poradíte mi něakou hru ze které bych mohla natočit Lat´s play ? prosím                čus bus
 K YouTube
 Ahoj, založila jsem FB fanPage k youtube kanálu. https://www.facebook.com/pages/Sajslice-on-the-street/688852931195592?ref=hl až tady bude asi 100 like tak udělám prank call battle nebo něakou challenge a natočím to na youtube. čus bus

                                                                 omluva

Ahoj omlouvám se že v poslední době nejsou moc videa.
Znáte to jsou prázdniny a já si je chci užít naplno, takže videjko bude nejspíš zítra nebo pozítří s Lolitou. Ještě jednou se moc omlouvám a zatím čus bus.

sobota 21. června 2014

Informace o blogu

                                       




Tento blog je doplňující k mému YouTube kanálu. Budu zde upozorňovat na nová videa, a doplňovat něco co jsem neřekla ve videu. Videa se budu snažit vydávat každý druhý den (někdy i méně).
můj youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCJAcWvfF-EFGKT97vgPtg4A