Patricia Cat (sajsliceonthestreet)
neděle 29. června 2014
omluva
Ahoj omlouvám se že v poslední době nejsou moc videa.
Znáte to jsou prázdniny a já si je chci užít naplno, takže videjko bude nejspíš zítra nebo pozítří s Lolitou. Ještě jednou se moc omlouvám a zatím čus bus.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat