Videa
čaw lidičky, chci vás upozornit že teď asi měsíc nebudou vycházet videa. Proč??????? Protože se ukázalo že můj mobil na který natáčím není vodotěsný a s mojí šikovností mi vypadl z kapsy do vany? Momentálně leží rozložený na stole a suší se (ale asi už fungovat nebude):(. Kdyby jste chtěli vědět co mám za mobil tak je to Sony Xperia E v bílé barvě.
takže čus :(
sobota 19. července 2014
středa 9. července 2014
Infooooo
čaw lidi omlouvám se ale teď budou výcházet videa asi 1 za týden protože nemám čas, jsem brutálně ospalá atd.
Videa taky budou asi FULL HD protože budu kupovat nový foťák kdyžtak udělám un boxing. Pokud by vás zajímalo o jaký foťák se jedná tak je to NIKON L 830 BLACK a měl by mít redukci rozmazání pohybu, full hd video, 34x zoom, 16 mpix, hybridní 5-osová stabilizace obrazu, funkce Dynamic Fine Zoom atd.
Měla jsem pro vás připravený YouTube Challnge s Lolitou ale It´s not good for YT :(
Zatím ahoj Sajslice
čaw lidi omlouvám se ale teď budou výcházet videa asi 1 za týden protože nemám čas, jsem brutálně ospalá atd.
Videa taky budou asi FULL HD protože budu kupovat nový foťák kdyžtak udělám un boxing. Pokud by vás zajímalo o jaký foťák se jedná tak je to NIKON L 830 BLACK a měl by mít redukci rozmazání pohybu, full hd video, 34x zoom, 16 mpix, hybridní 5-osová stabilizace obrazu, funkce Dynamic Fine Zoom atd.
Měla jsem pro vás připravený YouTube Challnge s Lolitou ale It´s not good for YT :(
Zatím ahoj Sajslice
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)