středa 9. července 2014

 Infooooo
 čaw lidi omlouvám se ale teď budou výcházet videa asi 1 za týden protože nemám čas, jsem brutálně ospalá atd.
Videa taky budou asi FULL HD protože budu kupovat nový foťák kdyžtak udělám un boxing. Pokud by vás zajímalo o jaký foťák se jedná tak je to NIKON L 830 BLACK a měl by mít redukci rozmazání pohybu, full hd video, 34x zoom, 16 mpix, hybridní 5-osová stabilizace obrazu, funkce Dynamic Fine Zoom atd.
Měla jsem pro vás připravený YouTube Challnge s Lolitou ale It´s not good for YT :(
Zatím ahoj                                                        Sajslice



Žádné komentáře:

Okomentovat