Videa
čaw lidičky, chci vás upozornit že teď asi měsíc nebudou vycházet videa. Proč??????? Protože se ukázalo že můj mobil na který natáčím není vodotěsný a s mojí šikovností mi vypadl z kapsy do vany? Momentálně leží rozložený na stole a suší se (ale asi už fungovat nebude):(. Kdyby jste chtěli vědět co mám za mobil tak je to Sony Xperia E v bílé barvě.
takže čus :(
Žádné komentáře:
Okomentovat